CHARAKTERYSTYKA UMYWALEK

Umywalki są nieodzownym elementem każdej łazienki. Na przestrzeni lat i ciągłego rozwoju ceramiki doczekały się wielu zróżnicowanych wariantów, które w zależności od projektu możemy wykorzystać w swoim mieszkaniu. Posiadamy szeroką gamę umywalek różnych rodzajów. W naszych salonach w Płońsku, Płocku i Sochaczewie znajdziecie Państwo klasyczne oraz nowoczesne – wszystkie opisane poniżej rodzaje jak i na specjalne zamówienie.
Wyróżniamy trzy popularne rodzaje umywalek łazienkowych: umywalki meblowe, umywalki nablatowe oraz umywalki wpuszczane w blat.

CHARAKTERYSTYKA SEDESÓW

Istnieje wiele rozwiązań sedesów. Są kompakty stojące, muszle podwieszane, miski ustępowe stojące. Sedes jest urządzeniem kupowanym na lata, ważne by był ciągle sprawny, estetyczny i by można było dostać elementy zamienne na rynku. W zależności od potrzeb trzeba zdecydować, czy wybieramy sedes kompaktowy, podwieszany czy muszlę ustępową stojącą wraz z dolnopłukiem lub górnopłukiem. Dokonując zakupu sedesu, warto także zwrócić uwagę na materiał z jakiego został on wykonany, oraz kolor powierzchni urządzeń. Standardowym kolorem, w którym oferowana jest ceramika sanitarna, jest biel. Jednak może ona przybierać różne odcienie, w zależności od jakości użytego materiału.

Na rynku istnieje duża różnorodność ceramiki łazienkowej w tej kategorii produktów. Nasi doradcy w salonach w Płońsku, Płocku i Sochaczewie doradzą Państwu jakie rozwiązanie wybrać.