Aby ułatwić zakup naszym klientom oferujemy wykonanie projektu łazienki  w profesjonalnym programie CAD Decor 2.0.

Nasi projektanci pomogą Państwu dobrać produkty z Państwa oczekiwaniami estetycznymi i finansowymi.

W programie CAD Decor wykonujemy całość prac projektowych indywidualnie dla każdego klienta całość prac projektowych. Projekty zawierają kosztorys  związany z aranżacją łazienki i wizualizację, w szczególności całościowy projekt opłytkowania (ułożenie, kolorystyka, ilość płytek użytych). System umożliwia również wstawianie armatury i elementów uzupełniających.

Usługa projektowania łazienek jest usługą bezpłatną dla klientów zamawiających w naszej firmie oferowane przez nas produkty. Gwarantujemy projekty z wykorzystaniem najnowszych trendów. Profesjonalizm naszych pracowników w połączeniu z kreatywnością i wizjonerstwem pozwalają na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

UMÓW SIĘ Z NASZYM PROJEKTANTEM

Oddział Płońsk

Tel. 661-221-122

Oddział Płock

Tel. 609-000-160

Oddział Sochaczew

 Tel. 609-000-161

NASZE PROJEKTY

Aranżacja łazienki wykonana z płytek z kolekcji Spatula – Metropol Ceramica i kolekcji Mattina – Cerrad.

ARANŻACJA 1

Łazienka o powierzchni 41m². Okno i skos położone na ścianie równoległej do wejścia do łazienki. Oświetlenie na środku pomieszczenia oraz  dodatkowe oświetlenie nad lustrem.

Projektant Krzysztof zaproponował projekt uwzględniający życzenia klienta, dzięki czemu łazienka nabrała niezwykle nowoczesnego charakteru:

Spatula beige 30×90

Spatula beige concept 30×90

Mattina beige 1202×19,3

Pozostałe elementy aranżacji:

ceramika i armatura: wanna wolnostojąca, sedes podwieszany, kabina prysznicowa z dwoma szklanymi ścianami typu walk-in wraz z deszczownicą, dwie umywalki wpuszczane w blat komody z tej samej kolekcji.

STREFA FABRYKI TUBĄDZIN W PŁOCKU

POZOSTAŁE PROJEKTY