CHARAKTERYSTYKA WANIEN

 

W ostatnich czasach wanny przeszły dużą rewolucje na rynku ponieważ ich kształt oraz materiał z jakich są wykonane jest bardzo nowoczesny. Najpopularniejsze są wanny tradycyjne, które spotkać można w różnych kształtach, wymiarach, pojemnościach i możliwościach montażu – zarówno jako wanny do zabudowy jak i efektowne wanny wolnostojące. Obok tradycyjnych wanien, spotykamy też te wyposażone w dodatkowe funkcje. Najpopularniejsze z nich to wanny z hydromasażem. Ze względu na używane materiały, producenci uzyskują przeróżne kształty wanien, od bardziej symetrycznych i typowych, aż po niestandardowe rozwiązania, również dedykowane do konkretnego pomieszczenia, wykonywane na wymiar . Wybór wanny nie jest łatwy. W naszych salonach w Płońsku, Płocku i Sochaczewie doradcy pomogą dobrać Państwu wannę idealnie do Państwa wnętrza, a także do oczekiwań estetycznych.

 

CHARAKTERYSTYKA KABIN

 

Ogromną zaletą prysznica jest oszczędność miejsca, jak również komfort użytkowania i skracanie czasu, który spędzamy w łazience. Wybierając prysznic, musimy przemyśleć jego dokładny wygląd – kształt kabiny, brodzika oraz to, czy będzie to model z drzwiami czy system walk-in, w którym drzwi nie występują.

Bezbrodzikowa kabina daje ogromne możliwości wykończeniowe, jest znacznie bardziej funkcjonalna. Nie bez znaczenia jest też efektowny, nowoczesny wygląd. Kabinę można wykończyć w dowolny sposób, zgodnie ze swoim gustem – sprawdzą się zarówno duże kafle, jak i drobna mozaika. Taki prysznic o wiele łatwiej jest dopasować do kształtu oraz metrażu pomieszczenia, ponieważ w tym przypadku wymiary nie są nam z góry narzucone przez producenta.

Kabina prysznicowa z brodzikiem to tradycyjne rozwiązanie, stosowane podczas urządzania łazienki. Instalacja takiej kabiny gwarantuje wyraźne oddzielenie strefy kąpielowej od suchej przestrzeni.

W naszych salonach w Płońsku, Płocku i Sochaczewie doradcy pomogą dobrać Państwu wannę idealnie do Państwa wnętrza, a także do oczekiwań estetycznych.

 

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null