Przedsiębiorstwo Handlowe „JORAPOL” jest firmą rodzinną. Zostało założone w marcu 1992 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Płońsku przy ulicy Targowej 56. Płońsk położony jest 70 km na północ od Warszawy na trasie do Gdańska. Obecnie powierzchnia handlowo-magazynowa Centrum Handlowego w Płońsku zajmuje 5 tys. m2. Poza tym firma posiada oddziały w Płocku i Sochaczewie, o łącznej powierzchni  4 tys. m2.

Dominującą stroną działalności naszej firmy jest hurtowa oraz detaliczna sprzedaż płytek ceramicznych na terenie całego kraju. Sprzedajemy glazury, terakoty i gresy zarówno producentów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy przedstawicielami większości polskich fabryk tj.: Grupy Paradyż, Opoczna S.A., Ceramiki Tubądzin, Cersanitu S.A., Ceramiki Nowej Gali, Cerradu, Ceramiki Color, Ceramiki Końskie oraz Star-Gresu.

Zajmujemy się również importem i dystrybucją płytek z ok. 30 fabryk zagranicznych, przede wszystkim hiszpańskich i włoskich. W 2016 roku przystąpiliśmy do PGC – Polskiej Grupy Ceramicznej, do której należy 16 największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Dzięki temu wzbogaciliśmy naszą ofertę o płytki ceramiczne i artykuły łazienkowe produkowane wyłącznie dla naszej sieci. Dlatego też, mamy możliwość zaoferować klientom towary w dobrej cenie. Wyróżniają się one nowoczesnym designem, stylem i elegancją idącymi w parze z jakością i trwałością.

Aktualnie dysponujemy bardzo szeroką ofertą towarów potrzebnych do wykończenia niemal całego domu. W każdym z salonów do obejrzenia mamy ponad 80 gotowych aranżacji łazienek, a w sprzedaży około 1000 wzorów terakoty i glazury. Aby ułatwić wybór naszym klientom oferujemy możliwość profesjonalnego zaprojektowania łazienki.

Wraz z rozwojem firmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  klientów, którzy chcieliby kupić wszystkie artykuły wykończeniowe w jednym miejscu wybudowaliśmy w Płońsku Market Budowlany Mrówka (http://www.mrowka-plonsk.pl) związany z Grupą PSB.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klientów, którym pomagamy we właściwym wyborze towarów, udzielając przy tym praktycznych rad oraz sugerując najlepsze rozwiązania. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie klientów, aby w jak największym stopniu sprostać ich wymaganiom.